Leuk nieuws van Hachiko! (D2)

IMG_7371

Herinner je je ons (van Daltonschool 1 en Daltonschool 2) goede doel van Music for Life in december 2016 nog? Toen ging onze opbrengst van onze ‘Ketnet Koekenbak’ van om en bij de 3000 euro naar VZW Hachiko, een vereniging die assistentiehonden opleidt voor personen met een motorische beperking.

Op de foto zie je Robbe en zijn nieuwe baasje Peter bij de officiële overhandiging. De opleiding van Robbe werd dus door onze school gesponsord. Cool hé?

Ook dit jaar zullen we ons weer inzetten voor het goede doel. Dit keer zullen we in Daltonschool 2  zo veel mogelijk centjes ophalen voor VZW Tuki, een organisatie die zich dagelijks inzet om ouders van kinderen met levensbedreigende ziektes financieel, administratief, juridisch, praktisch en emotioneel te ondersteunen. Hopelijk nemen jullie met zijn allen weer massaal deel aan onze actie! 🙂

GO! Next Daltonscholen Hasselt

Vrijwilligersplein 3, 3500 Hasselt
011 / 85 05 33
Boomkensstraat 3, 3500 Hasselt

011 / 25 31 00

Scroll naar top